Agroturystyka Pod Strażnicą

Agroturystyka Pod Strażnicą Łutowiec

Położona w jednym z najpiękniejszych regionów Polski, w samym sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, otoczona skarbami Orlich Gniazd. Piękno przyrody, ścieżki rowerowe, zamki oraz ostańce wapienne sprawiają, że nasza agroturystyka  przypadnie do gustu tak osobom, które marzą o urlopie z dala od zgiełku miasta, jak i miłośnikom przyrody i pieszych lub rowerowych wycieczek.

zdjęcie

 

W Agroturystyce

Do dyspozycji gości oddajemy dwa pokoje dwuosobowe oraz dwa trzyosobowe, każdy z własną łazienką. W budynku znajdują się także ogólno dostępny aneks kuchenny dla gości, TV oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

Na terenie obiektu znajduje się parking, grill, altana.

 

 

 

 

 

Alpaki

Tommy, Bobby oraz Julian to nowi mieszkańcy naszego gospodarstwa których z pewnością Państwo pokochają, te urocze i przyjazne zwierzaki uwielbiają towarzystwo dzieci, a rozpieszczone kawałkiem marchewki odwdzięczą się przyjemnym pomrukiwaniem.

 

 

 [divider]

W okolicy

W niewielkich odległościach od Agroturystyki można zobaczyć wiele ciekawych miejsc i obiektów, międzyinnymi charakterystyczne dla Jury ostańce wapienne oraz wzniesione na nich monumentalne zamki i warownie.

MapaJura

 

[divider]

Kontakt

tel.  737 405 238    602 610 834
email:  agroturystykalutowiec@gmail.com
Łutowiec 10,
42-320 Niegowa

Dane do przelewu:

Marcin Rosikoń
Łutowiec 10, 42-320 Łutowiec
Bank Pocztowy
57 1320 1537 2251 4082 3000 0001

 

 

[divider]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *